تحصیلات تکمیلی...

ﺷـــﻤﺎ ﻫﻢ ﻣﻮﺍﻓﻘﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯﻩ ﺗﺤﺼﯿﻼﺕ ﺗﮑﻤﯿﻠﯽ ﻧﻪ ﯾﮏ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﺑﻠﮑﻪ ﯾﮏ ﻧﯿﺎﺯ ﺍﺳـــﺖ؟ ﺑﯿﻦ ﺩﻭﺳـــﺘﺎﻥ ﻭ ﻫﻤﮑﺎﺭﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﭼﻨﺪﻧﻔﺮ ﺭﺍ ﺳـــﺮﺍﻍ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﻓﻮﻕ ﻟﯿﺴـــﺎﻧﺲ ﯾﺎ ﺩﮐﺘﺮی ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ؟ ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﺷﻐﻠﯽ ﻭ ﺟﺎﯾﮕﺎﻩ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺍﺳﺖ؟ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﺑﻪ ﺁﻣﺎﺭ ﺭﺳﻤﯽ ﺑﯿﮑﺎﺭی ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﯿﻨﺪﺍﺯﯾﺪ.

تیم پارسه

در طول این سال‌ها
اساتید هیئت علمی
مدرسان برجسته کنکور
رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته
با تیم پارسه همراه بوده‌اند تا این مسیر را برای شما هموار کنند.

خدمات آموزشی پارسه

تجربه نزدیک به دو دهه فعالیت، موجب شده است که پارسه بتواند خدمات خود را کامل تر کند و روش های نوینی را برای بهترشدن یادگیری و مهارت های تست زنی داوطلبان طراحی کند.
کلاس های آموزشی پارسه در بیش از 25 رشته به صورت حضوری در تهران برگزار می شود.
آزمون های 8 مرحله ای پارسه با هدف افزایش گام به گام تسلط داوطلبان به منابع کنکور، برگزار می شود. طراحی این آزمون ها با کمک طراحان سوال در سراسر کشور، و با دقت زیاد انجام می شود.
PSE نوعی آزمون آموزشی است. پارسه این آزمون ها را با هدف شناسایی نقاط ضعف داوطلبان در هر درس و آموزش روش درست تست زنی طراحی کرده است.
داشتن مشاوری که قبلا این مسیر را با موفقیت پیموده است، به شما کمک زیادی خواهد کرد. در طرح مشاوره جامع همپا، شما می توانید از راهنمایی و پشیبانی رتبه های برتر کنکور سال های گذشته استفاده کنید.
برای قبولی در کنکور نیازی نیست تمام درس ها را بخوانید. فرمول جدید پارسه به شما کمک می کند درس های تاثیرگذار در کنکور را شناسایی و بر آنها تمرکز بیشتری کنید.
فروشگاه اینترنتی پارسه هم این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که بدون نیاز به اتلاف وقت، تمام کتاب ها و بسته های آموزشی مورد نیازتان را تهیه کنید.

قدم آخر

فقط یک قدم مانده است:
روز آزمون، که آن هم قدمی نیست، شما قدم ها را قبل بر داشته اید. موفقیت پیش روی شما خواهد بود.