توجه : اطلاعات سایت قدیم پارسه مربوط به سال 92 می باشد .برای آگاهی از اطلاعات جدید به سایت www.parseh.ac.ir مراجعه بفرمایید
صفحه نخست | صفحه اصلی | تماس با پارسه | تقویم پارسه | تاریخچه
موسسه آموزش عالی آزاد پارسه | کارشناسی ارشد | دکترا - منابع آموزشی

منابع آموزشی

 

بی‌شک هیچ موسسه‌ یا ناشری نمی‌تواند ادعا کند تمامی کتاب‌هایی که منتشر کرده است، بهترین کتاب‌های موجود هستند. پارسه هم از این موضوع مستثنی نیست. ادعای پارسه این است که مجموع منابع آموزشی ارائه شده در هر رشته نسبت به سایر مجموعه‌های مشابه از کیفیت مطلوب‌تری برخوردا هستند. پارسه به حدی به صحت ادعای خود ایمان دارد که کیفیت منابع خود را در طرح بیمه ارشد برای استفاده‌کنندگان از این منابع تضمین می‌کند.  

 

 

مزیت‌های منابع پارسه

 

1-    قدمت موسسه پارسه و تجربه حاصل از این قدمت، باعث شده است که شناخت مولفان کتاب‌های این موسسه از کنکور کارشناسی‌ارشد افزایش یابد. در نتیجه در این کتاب‌ها تمرکز بیشتری روی مباحثی صورت گرفته است که در کنکور اهمیت زیادی دارد.

 

2-    اغلب نویسندگان کتاب‌های پارسه از بین بهترین استادان دانشگاه‌های برتر کشور انتخاب شده‌اند.

 

3-    منابع پارسه در زمان‌های لازم و ممکن به روز می‌شوند.

 

4-    کتاب‌های پارسه از کیفیت ویراستاری و چاب بسیار خوبی برخوردار هستند و به جرات می‌توان گفت از این نظر هم نسبت به منابع موسسات دیگر در رتبه بالاتری قرار می‌گیرند. همچنین تلاش شده است نگارش و ادبیات کتاب‌ها ساده و قابل فهم باشد و از پیچیدگی غیرضروری اجتناب شود.

 

5-    کتاب‌های پارسه از سال سوم دوره کارشناسی برای دانشجویان کاربرد دارند. این کتاب‌ها علاوه بر اینکه منابعی برای آمادگی کنکور محسوب می‌شوند، در دانشگاه‌ها نیز به عنوان کتاب‌های کمک درسی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حال حاضر تعدادی از کتاب‌های پارسه حتی به عنوان منبع آموزشی اصلی نیز در بعضی از دانشگاه‌ها معرفی می‌شوند.

 

6-    فصل‌بندی کتاب‌های پارسه، بر اساس منابع معتبر دانشگاهی انجام شده است.

 

7-    تلاش شده است تست‌های آزمون‌های سراسری کارشناسی‌ارشد به صورت جامع در این کتاب‌ها گردآوری شوند. در پایان هر فصل خودآزمایی‌هایی مشتمل بر تست‌های کنکور و تست‌های تالیفی قرار گرفته است.     

 

 
 

 

books-list

 

 

 

 

 

 تلفن تماس: ٨٤٣٨٨