طرح حکمت ویژه خانواده کارکنان، بازنشستگان و مستمري بگیران نیروهاي مسلح

اخبار پارسه
طرح حکمت ویژه خانواده کارکنان، بازنشستگان و مستمري بگیران نیروهاي مسلح
يكشنبه - ۵ مرداد ١٣٩٣

 

اگر از فرزندان کارکنان نیروهای مسلح اعم از شاغلان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران باشید، بدون شک نام طرح حکمت  را شنیده‌اید. این طرح به نام طرح جوانه‌های امید  نیز معروف است و با هدف ارائه خدمات آموزشی به فرزندان نیروهای مسلح و ارتقا مهارت و دانش آنها اجرا می‌شود.

موسسه آموزش عالی پارسه، به عنوان قدیمی‌ترین و موفق‌ترین موسسه آموزشی در زمینه آزمون‎های کارشناسی‌ارشد و دکتری نیز در این طرح شرکت دارد. بر اساس طرح حکمت شما می‌توانید از تخفیف‌‌های ویژه موسسه در زمینه بسته‌های آموزشی و آزمون‌های آزمایشی و شرایط اقساط حکمت کارت  استفاده کنید.

 موسسه پارسه از سال 1375 کار خود را با عنوان «پرسپولیس» آغاز کرد و در طی حدود 19 سال فعالیت، 90 هزار قبولی و ارائه بیش از هفت طرح آموزشی ابتکاری را در کارنامه دارد.

نمایندگی‌های موسسه پارسه در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به شما فرزندان عزیز نیروهای مسلح هستند.

 شما باید برای استفاده از تخفیف، ابتدا به آدرس اینترنتی http://www.isiportal.ir مراجعه و ثبت‌نام کنید. پس از تایید و دریافت کد رهگیری، از صفحه‌ای که حاوی اطلاعات مربوط به ثبت‌نام است پرینت بگیرید. سپس این صفحه را به همراه دو قطعه عکس و فتوکپی کارت ملی خود به یکی از نمایندگی‌های پارسه ببرید. در صورتی که خواستار استفاده از بسته آموزشی موسسه باشید، هر نمایندگی تا دو هفته فرصت دارد بسته را به شما تحویل دهد.

دو نکته مهم

  • بعد از کسر تخفیف‌ ویژه پارسه برای طرح حکمت، مابقی مبلغ از حکمت‌کارت کم می‌شود.
  • در صورتی که یکی دیگر از اعضای خانواده شما (برای مثال برادرتان) عضو نیروهای مسلح هستند، ایشان می‌توانند با نام خود برای دریافت بسته‌های آموزشی ثبت‌نام کنند ولی امکان شرکت شما در آزمون‌ها با استفاده از کارت ایشان وجود ندارد.

 

جهت ثبت نام در کلاس های حضوری  پارسه اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت نام در طرح حکمت و تهیه بسته های آموزشی و آزمون های پارسه اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت نام در طرح حکمت و تهیه کتابهای پارسه اینجا کلیک کنید.